نوع محصول
جستجو
  
  
ارتودنسی چیست؟

درمان با ارتودنسی، به جابجایی دندان های کج و نامتناسب کمک می کند. مسواک کردن دندان های کج بسیار سخت است و این امر می تواند شما را در معرض خطر پوسیدگی دندان یا بیماری لثه قرار دهد.

  
استفاده از نخ دندان در سلامت دندان و لثه نقش مهمی دارد

استفاده روزانه از نخ دندان باعث برداشتن پلاکهای موجود در زیر شیار لثه و بین دندان ها می شود.

  
استفاده از نخ دندان مانند یک دندانپزشک

بهداشت مناسب دهان و دندان با استفاده از مسواک های اورال بی و خمیردندان های حاوی فلوراید کرست که دندان ها و لثه را سالم نگه می دارند آغاز می شود. طبق توصیه دندانپزشکان روزی ۲ بار مسواک زدن در پیشگیری از پوسیدگی دندان و ابتلا به بیماری های لثه بسیار موثر است.

  
آيا مسواک خود را درست در دست مي گيريد؟

مسواک خود را با زاويه ۴۵ درجه روي شيار لثه قرار دهيد. ۲ يا ۳ دندان را همزمان با هم مسواک بزنيد. مسواک را از لثه به سمت لبه دندان حرکت دهيد.

  
چرا از مسواک برقی استفاده می کنيم؟

مسواک های برقی از نظر کلينيکی در موارد زير تائيد شده اند:
برداشتن موثرتر پلاک ها
کمک به پيشگيری و کاهش التهابات لثه
سفيد کردن لکه های سطح دندان

  
چگونه از مسواک و نخ دندان استفاده کنيم؟

بهترین راه مراقبت از بهداشت دهان، روزی ۲ بار مسواک زدن و استفاده از نخ دندان است. این کار لایه چسبناکی که پلاک نام دارد و بر روی دندان ها و لثه ها تشکیل می شود را از بین می برد. پلاک باعث به وجود آمدن اسیدها و مواد سمی می شود، که می تواند به دندان ها و لثه ها آسیب برساند.

  
چگونه يک مسواک دستي مناسب انتخاب کنيم؟

هنگام خرید یک مسواک گزینه های زیادی وجود دارد که انتخاب را مشکل می سازد. یک راه حل خوب برای شروع، کمک گرفتن از یک دندانپزشک یا بهداشتکار دهان ودندان است.

  
چند وقت يکبار بايد مسواک دستي را تعويض کنيم؟

به خاطر داشته باشید که تعویض به موقع مسواک به نگهداری سطح بالای بهداشت دهان کمک می کند زیرا تحقیقات کلینیکی نشان می دهد که یک مسواک نو می تواند تا ۳۰ درصد بیشتر از یک مسواک استفاده شده، پلاک ها را از روی دندان ها بردارد

  
شيوه صحيح مسواک زدن

برای نتیجه بهتر استفاده از مسواک برقی، هر دندان را به صورت جداگانه مسواک بزنید، حداقل دوبار در روز به مدت دو دقیقه، نکات مهم زیر را به خاطر بسپارید.
استفاده از خمير دندان، سطوح جونده، سطوح خارجی، سطوح داخلی

  
روش مسواک زدن با مسواک برقی

  
يک روش پيشنهادی برای مسواک زدن

  
  
  
  
All Brands